Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ER SI Yamaha Zuma 150cc mnogu dobra sostojba

700 ЕУР

Се продава од: Vojo 09 мар. 09:59 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Година
Моторцикли
Скутер
Марка
Yamaha
Модел
Zuma
Motorot e staklo socuvan se prodava poradi kupuvanje na drug ima mesto za dogovor slobodno javete se
Leaflet
Кон почеток