Објавени: септ. 13 2023 01:11

Skuter 150 cc

ЕУР

Објавени: септ. 13 01:11
Прегледи: 73
Se prodava skuter 150 cc. od prv gazda, vo mnogu dobra sostojba, mapraven mu e kompleten servis, ima nov akumlator kupen (08.08.2023)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
73
070577167

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации