Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе

Adly , 1
Aprilia , 14
Baotian , 1
Benelli , 1
BMW , 10
Can Am , 1
CFMOTO , 1
Derbi , 2
Ducati , 2
Gilera , 2
Honda , 6
Hyosung , 2
Italjet , 1
Jawa , 2
Kawasaki , 4
Kymco , 5
Lifan , 2
Motobi , 1
Peugeot , 1
Piaggio , 10
Skyteam , 1
Suzuki , 8
SYM , 2
Triumph , 1
Vespa , 1
Yamaha , 9

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

16 фев. 09:49 Авто плац Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Бутел

PIAGGIO BEVERLY TOURIER 350CC

5 199 ЕУР

21 јан. 16:22 Спортски  ·  Honda  ·  CBR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Honda CBR 600

4 500 ЕУР

02 јан. 21:59 Авто плац Моторцикли (над 50cc)  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Скопjе  ·  Бутел

KAVASAKI Z900

10 000 ЕУР

27 ноем. 17:08 Авто плац Моторцикли (над 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

KAKO NOV BMW F650GS Cruiser/REGISTRIRAN

3 650 ЕУР

05 ноем. 22:39 Моторцикли (над 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW R1100RT sega registriran

5 000 ЕУР

23 септ. 12:53 Туринг  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 1200 GS

15 000 ЕУР

13 септ. 13:11 Скутер  ·  Motobi  ·  Lingben  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skuter 150 cc

460 ЕУР

07 септ. 20:48 Скутер  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Aprilia Sr 50

700 ЕУР

15 авг. 22:16 Скутер  ·  Piaggio  ·  Medley  ·  Скопjе  ·  Бутел

Piaggio Medley S 150 cc

4 200 ЕУР

16 јул. 11:30 Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Скопjе  ·  Бутел

Yamaha X-Max Iron Max

6 800 ЕУР

03 јул. 12:29 Chopper/Custom  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Yamaha Venture Royal Star 1200cc

06 јун. 14:48 Авто плац Спортски  ·  SYM  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skoro nov SYM NH X125 2020 ekstra sostojba registriran

2 850 ЕУР

19 фев. 17:21 Скутер  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Bmw c400 GT -2021 triple black

9 999 ЕУР

16 фев. 08:17 Chopper/Custom  ·  Triumph  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kupuvam Triumph Bonneville

18 дек. 17:25 Со четири тркала/ATV  ·  CFMOTO  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Cforce 850 XC

13 дек. 05:57 Моторцикли (над 50cc)  ·  Kawasaki  ·  KLX  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kawasaki KX65

1 000 ЕУР

Година: 2005
30 окт. 11:14 Скутер  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Aprilia sr 2022 nova registracija cela godina

16 окт. 09:53 Скутер  ·  Arctic Cat  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Koristen 3,5 meseci elektricen trotinet

17 500 МКД

14 окт. 04:50 Друго  ·  Can Am  ·  Spyder Roadster  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava motor Can AM Spyder

12 000 ЕУР

Година: 2008
01 окт. 12:31 Скутер  ·  Piaggio  ·  X8  ·  Скопjе  ·  Бутел

Piaggio x8

1 500 ЕУР

Година: 2007
01 септ. 15:52 Друго  ·  BMW  ·  GS  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam

15 290 ЕУР

Година: 2019
31 авг. 20:36 Друго  ·  BMW  ·  GS  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam

15 350 ЕУР

Година: 2019
18 јул. 10:15 Скутер  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Скопjе  ·  Бутел

Aprilia Scarabeo 200

Година: 2009
02 јул. 02:53 Спортски  ·  Suzuki  ·  GSX  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se kupuva Suzuki GSX 1400 Honda CB1100 Yamaha XJR 1300

Година: 2010
31 мај 02:31 Скутер  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Скопjе  ·  Бутел

Prodavam Kymco skuter

Година: 2018
24 мај 23:05 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Pridavam motor vo odlicna sostojba

Година: 2017
14 мај 08:59 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Motowell Retrosa 125cc

350 ЕУР

Година: 2010
08 апр. 09:00 Спортски  ·  Kawasaki  ·  Z  ·  Скопjе  ·  Бутел

Kawasaki Z900 2019 6000km

7 900 ЕУР

Година: 2019
29 јан. 22:09 Скутер  ·  Друга марка  ·  Jonway  ·  Скопjе  ·  Бутел

Motor marka Jonway 125cc

Година: 2018
30 ноем. 19:20 Туринг  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Yamaha FJ 1200 abs exclusive top forma

Година: 1996
30 ноем. 08:26 Спортски  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Aprilia Sr 50 kubika

Година: 1998
30 ноем. 00:44 Моторцикли (над 50cc)  ·  Honda  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Honda dio 50 kubika

Година: 1994
25 ноем. 19:27 Со четири тркала/ATV  ·  Jawa  ·  250  ·  Скопjе  ·  Бутел

ATV 250cc

Година: 2019
16 ноем. 10:00 Скутер  ·  Skyteam  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Skuter Skygo

350 ЕУР

Година: 2009
19 окт. 08:40 Авто плац Спортски  ·  Honda  ·  CBR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Honda CBR 125R vo extra sostojba registriran cela godina

2 290 ЕУР Намалена цена

Година: 2014
30 авг. 22:30 Друго  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava Aprilia Mana

3 200 ЕУР

Година: 2011
29 јул. 17:13 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Motor ERSI 150cc mnogu dobro socuvan

750 ЕУР

Година: 2012
26 јун. 11:00 Скутер  ·  Italjet  ·  Dragon  ·  Скопjе  ·  Бутел

Se prodava od motori motor jonwaj 125cc automatik

1 ЕУР

Година: 2018
16 јун. 09:52 Авто плац Крос/Ендуро  ·  Lifan  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Cross Enduro 200cm3 i registriran vo ekstra sostojba

1 190 ЕУР

Година: 2013
07 јун. 15:04 Со четири тркала/ATV  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Бутел

ATV 650cc

2 500 ЕУР

Година: 2009
22 мај 10:49 Туринг  ·  Yamaha  ·  FJR  ·  Скопjе  ·  Бутел

YAMAHA FJ 1200 ABS / EXCLUSIVE - TOP FORMA

2 500 ЕУР

Година: 1998
04 мај 12:30 Крос/Ендуро  ·  Aprilia  ·  Shiver  ·  Скопjе  ·  Бутел

Aprilia Shiver 750

3 500 ЕУР

Година: 2008
03 мај 14:52 Скутер  ·  Piaggio  ·  Medley  ·  Скопjе  ·  Бутел

Piaggio

2 900 ЕУР

Година: 2019
16 апр. 14:47 Друго  ·  Yamaha  ·  FJR  ·  Скопjе  ·  Бутел

Yamaha FJR 1300 as ekskluzivno i evtino

Година: 2007
09 апр. 22:45 Туринг  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW S1000/HP 4 Delovi

30 мар. 10:37 Авто плац Моторцикли (над 50cc)  ·  Aprilia  ·  RS  ·  Скопjе  ·  Бутел

EXTRA SOSTOJBA APRILIA RS4 REDESIGN REGISTRIRANA

2 499 ЕУР

Година: 2013
14 мар. 17:14 Туринг  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

Bmw R1200R, 1200Cc, 110ps

8 700 ЕУР

Година: 2009
06 фев. 01:05 Моторцикли (над 50cc)  ·  Gilera  ·  Runner  ·  Скопjе  ·  Бутел

Gilera runner 50

Година: 2012
16 дек. 17:45 Моторцикли (над 50cc)  ·  BMW  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW R1200R EXTRA CENA

6 000 ЕУР

Година: 2011
14 ноем. 14:23 Скутер  ·  Baotian  ·  Speedy  ·  Скопjе  ·  Бутел

Се продава 150 скутер без документи

300 ЕУР

Година: 2010

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации