Објавени: мај 17 2015 12:46

МотоWell Magnet RS

ЕУР

Објавени: мај 17 12:46
Прегледи: 24
МотоWell Magnet RS
- Унгарско производство
- Minarelli Машина replica на Yamaha Aerox
- Водено ладење
-Две диск кочници
- Дигитална километража + Обртометар
-Фарови со лупи + LED диоди
Купен нов 2010 година во Maxima
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24
078800192

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации