Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе

Adly , 1
Aprilia , 10
Baotian , 2
BMW , 1
CPI , 2
Keeway , 2
Kymco , 5
Motowell , 1
Piaggio , 14
Suzuki , 5
SYM , 4
Vespa , 5
Yamaha , 4

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Моторцикли (над 50cc),или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

10 јан. 16:01 Скутер  ·  Yamaha  ·  X-MAX  ·  Скопjе  ·  Скопје

Yamaha X-Max 400 TechMax 2020

7 500 ЕУР

17 ноем. 12:39 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Скопје

Piaggio Beverly S 300cc (1100km)

5 800 ЕУР

04 ноем. 05:32 Скутер  ·  Yamaha  ·  t-max  ·  Скопjе  ·  Скопје

YAMAHA T-MAX 500 MOZE I ZAMENA

3 200 ЕУР

28 окт. 21:40 Скутер  ·  CPI  ·  GTR  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava vespa derbi 50cc 2t, pali vozi

500 ЕУР

20 септ. 16:55 Скутер  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Скопjе  ·  Скопје

ПРОДАВАМ МОТОР АПРИЛИА!!!

400 ЕУР

06 септ. 02:03 Скутер  ·  Adly  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

E Scooter Tetovo Pali VOSI

15 000 МКД

04 авг. 16:06 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Скопје

Piaggio Beversli S300

5 400 ЕУР

17 јул. 22:51 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Скопје

PIAGGIO BEVERLY 350CC ABS/ASR 2020GOD

5 000 ЕУР

29 ноем. 22:56 Авто плац Скутер  ·  BMW  ·  S1000RR  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW S1000RR sajla za kumplug clutch cable

1 800 МКД

14 мај 12:17 Авто плац Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hamachi Skuteri

Година: 2021
11 апр. 23:44 Скутер  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Скопjе  ·  Скопје

Piaggio Liberty 150 2009

1 299 ЕУР

Година: 2009
11 мар. 06:09 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa Yamaha Majesty 400cc

2 700 ЕУР

Година: 2010
06 фев. 14:46 Скутер  ·  Suzuki  ·  Address  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skuter skoro nov so 4.000km

2 000 ЕУР

Година: 2017
10 септ. 13:56 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa GTS 250

2 900 ЕУР

Година: 2010
21 авг. 17:53 Скутер  ·  SYM  ·  SYMPHONY  ·  Скопjе  ·  Скопје

SYM 200cc 2018

1 600 ЕУР

Година: 2018
28 јун. 18:42 Скутер  ·  Aprilia  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aprilia Sportcity 300cc

2 100 ЕУР

Година: 2012
24 мај 18:23 Скутер  ·  Vespa  ·  GTS  ·  Скопjе  ·  Скопје

BARAM VESPA GTS DO 3000e

Година: 2010
21 ноем. 17:08 Скутер  ·  Kymco  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kymco 100cc

950 ЕУР

Година: 2018
28 авг. 16:42 Скутер  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се продава APRILIA ATLANTIC 125 cc

1 550 ЕУР

Година: 2006
22 авг. 22:43 Скутер  ·  Baotian  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam skuter 50cc

300 ЕУР Намалена цена

Година: 2008
20 авг. 09:27 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skuter Vespa

350 ЕУР

Година: 2008
20 јул. 23:59 Скутер  ·  Piaggio  ·  Liberty  ·  Скопjе  ·  Скопје

PIAGGIO LIBERTI 125 -09

Година: 2009
28 јун. 17:41 Авто плац Скутер  ·  Aprilia  ·  Atlantic  ·  Скопjе  ·  Скопје

APRILIJA 250

1 500 ЕУР

Година: 2012
17 јун. 02:09 Скутер  ·  Piaggio  ·  X10  ·  Скопjе  ·  Скопје

Piaggio X10 350 cc

3 500 ЕУР Намалена цена

Година: 2016
07 јун. 03:46 Скутер  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prodavam kymco agility 16 +125cc kako od fabrika

1 599 ЕУР

Година: 2016
19 септ. 16:07 Скутер  ·  Aprilia  ·  SR  ·  Скопjе  ·  Скопје

Аprilia SR

Година: 2013
13 септ. 18:37 Скутер  ·  Kymco  ·  Agility  ·  Скопjе  ·  Скопје

NOV SKUTER

1 500 ЕУР

Година: 2017
06 јул. 01:03 Скутер  ·  Piaggio  ·  X8  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa Piaggio x8 -04g

1 600 ЕУР

Година: 2004
07 јун. 02:46 Скутер  ·  Kymco  ·  Xciting  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kymco Xciting R 500i

Година: 2008
10 мај 08:32 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Скопје

Beverly 20 cc

1 200 ЕУР

Година: 2005
01 мај 03:12 Скутер  ·  Vespa  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Indian 50cc pali vozi

200 ЕУР

Година: 2006
12 јан. 10:53 Авто плац Скутер  ·  Друга марка  ·  Hamachi  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hamachi skuter motor vespa skuteri moto

Година: 2016
04 ноем. 16:58 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Motor 150cc vo odlicna sostojba

350 ЕУР

Година: 2000
25 окт. 02:51 Скутер  ·  Yamaha  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Yamaha X-Max

5 000 ЕУР

Година: 2015
12 окт. 22:31 Скутер  ·  Keeway  ·  Outlook  ·  Скопjе  ·  Скопје

Keeway 125cc -13 Kako nov

1 050 ЕУР

Година: 2013
10 јул. 23:45 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Motor 150cc

400 ЕУР

Година: 2008
03 јул. 19:01 Скутер  ·  Kymco  ·  Downtown  ·  Скопjе  ·  Скопје

KYMCO AGILITY 125 Ks

1 850 ЕУР

Година: 2015
04 јун. 19:38 Скутер  ·  Piaggio  ·  X9  ·  Скопjе  ·  Скопје

Piaggio X9 125 evolution kako nov

1 450 ЕУР

Година: 2005
31 мај 15:18 Авто плац Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Herk 150 cc

630 ЕУР

Година: 2014
29 апр. 17:03 Скутер  ·  Друга марка  ·  Drug Model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Motor 2t 50cc

650 ЕУР

Година: 2015
18 апр. 13:16 Скутер  ·  Piaggio  ·  Vespa  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vespa Piaggio

1 200 ЕУР

Година: 2010
19 јан. 22:50 Скутер  ·  Yamaha  ·  Aerox  ·  Скопjе  ·  Скопје

Yamaha Aerox 100cc

1 300 ЕУР

Година: 2002
17 ноем. 14:12 Скутер  ·  Suzuki  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Suzuki Arn 125

700 ЕУР

Година: 2007
18 окт. 21:05 Скутер  ·  Aprilia  ·  RS  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aprilia 125 -00

400 ЕУР

Година: 2000
29 авг. 17:08 Скутер  ·  SYM  ·  Joymax  ·  Скопjе  ·  Скопје

Skuter SYM -10 125 mnogu socuvan

1 000 ЕУР

Година: 2010
10 јул. 10:44 Скутер  ·  Piaggio  ·  Beverly  ·  Скопjе  ·  Скопје

Beverly 200 cc

1 700 ЕУР

Година: 2005
07 јул. 12:57 Скутер  ·  Друга марка  ·  Yiying  ·  Скопjе  ·  Скопје

Motor 50cc dobro socuvan od prv gazda

270 ЕУР

01 јул. 17:03 Скутер  ·  Baotian  ·  Drug model  ·  Скопjе  ·  Скопје

Baotian 50ccm

250 ЕУР

12 јун. 09:45 Авто плац Скутер  ·  Скопjе  ·  Скопје

Najgolem izbor na skuteri ATV super moto kros

Година: 2013
06 јун. 14:28 Скутер  ·  Aprilia  ·  Scarabeo  ·  Скопjе  ·  Скопје

Aprilia Scarabeo 200i -11

1 400 МКД

Година: 2011

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Моторцикли (над 50cc) на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Моторцикли (над 50cc) | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации