Оглас од претпријатие Објавени: мар. 08 2022 09:28

Wurth snooper wow avtodijagnostika so BT

ЕУР

Објавени: мар. 08 09:28
Прегледи: 51
NAJNOVATA AVTODIJAGNOSTIKA SO BT 5.00.12 WOW WURTH SNOOPER GERMANSKA

NAJDOBRA CENA VO MAKEDONIJA

PROFESIONALEN URED ZA DIJAGNOSTIKA NA SITE MARKI NA VOZILA , KOMBINJA I KAMIONI.

CITANJE I BRISENJE NA GRESKI , RESETIRANJE NA SERVIS , FLIGHT RECORDER FUNKCIJA- SNIMANJE NA PODATOCITE PRI VOZENJE NA MICRO SD KARTICA A POTOA PREGLED NA ISTITE.

auto avto diagnostika dijagnostika autodiagnostika autodijagnostika
Опис на линк

BuLi

Prodazba na vozila. Uvoz direktno od Milano i Torino Italija.
Посети ја страната на нашата продавница

Stajkovci

070522145

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации