Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Автомеханичар Скопје - пронајдете механичар на Пазар3.мк

Автомеханичар Скопје е дел од многуте наслови на огласи во оваа категорија на Пазар3.мк. Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да огласувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија "Сервис за Возила" се огласуваат Автомеханичари Скопје кои своите услуги ги нудат во град Скопје и околината. Погледнете ги сите огласи за огласување на автомеханичарски сервиси.

10 јул. 20:36 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

24 7slep sluzba vlecna sluzba

1 000 МКД

19 јун. 17:03 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Slep sluzba 24/7

1 000 МКД

10 јун. 20:36 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Slep sluzba 24/7 vlecna sluzba

900 МКД

27 мај 15:39 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Slep sluzba 24/7

1 000 МКД

12 мај 23:58 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Slep sluzba 24/7

1 000 МКД

29 ноем. 10:28 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Auto Tuning

09 ноем. 14:41 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hemisko Poliranje vozila

09 ноем. 14:40 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Poliranje Farovi

09 ноем. 14:40 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hemisko Cistenje

18 септ. 08:27 Сервис за Возила  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kovac za feder platna 222

100 ЕУР

Огласување на автомеханичари Скопје


Во оваа категорија на Пазар3.мк активни се огласите за автомеханичар Скопје. Доколку имате потреба од автомеханичар скопје и сте во потрага по најдобрите авто сервиси во град Скопје, Пазар3 е вистинското место за вас.Погледнете ги сите огласи за разни автомеханичарски услуги и различни брендови на автомобили. Пазар3 ви овозможува брзо, лесно и едноставно да пронајдете автомеханичар скопје во согласност со вашата потреба, со користење на различните можности за пребарување и филтерите за подредување на огласите.

Автомеханичарски огласи во Скопје


Доколку сакате да погледнете огласи за автомеханичари во град Скопје и околината односно би сакале да најдете авто сервис исклучиво во тој регион, Пазар3 ви овозможува да ги подредите огласите по локација. Како најголемо огласувачко место во Македонија, Пазар3 нуди најголем број на огласи за автомеханичар Скопје. Тука можете да сретнете огласи од авто сервиси и механичари кои ги нудат следниве услуги:


- чистење на DPF


- полирање на фарови


- авто дијагностика


- лимарско и лакерски сервис


- полнење на клима


- репарирање на турбини


- центрирање на возила


- репарирање бензиски дизниАвтомеханичари Скопје - овластени сервиси за возила


Голем број од огласите за автомеханичари скопје на Пазар3.мк вклучуваат и огласи објавени од овластени сервиси за одреден бренд на возило. Во оваа категорија можете да најдете огласи за овластен сервис за Volkswagen, овластен сервис за Ford, итн.


Од голема важност е на кого ќе му го доверите вашето возило. Внимавајте тоа да биде проверен сервис, автомеханичар скопје кој е експерт во својата област на работа. Низ огласите на Пазар3.мк можете да најдете автомеханичари скопје специјализирани за репарирање на турбини, сервиси специјализирани за каросериски услуги, сервиси за авто дијагностика и многу други.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации