Оглас од претпријатие Објавени: фев. 06 2024 03:47

JCB mini bager 1.5 ton

ЕУР

Објавени: фев. 06 03:47
Прегледи: 200
-Mini Bager JCB 1.4 ton
-2010 god
-Sega Uvezen Od Holandija
-2020 Saati pominati
-Servisiran
-So Edna Korpa
-12999€
-☎️ 071388988
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации