Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamioncinja Fiat Iveco digalki

7 000 ЕУР

Се продава од: Ljupco Todorovski 21 ноем. 10:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Увезени oд итaлијa плaтени се сите дaвaчки
Ljupco Todorovski
071700206
Кон почеток