Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

FORD TRANSIT I TRAKTOR IMT 542

0 МКД

Се продава од: Toni 31 мај 14:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Ford
Модел
Transit
KOMBE
2002god
100KW
predna vucna
TRAKTOR
42 KS
1990
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации