Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Mercedes Sprinter 311 cdi Max

0 МКД

Се продава од: Mercedes 05 септ. 21:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Kombe Mercedes Sprinter 311 Cdi Max 2001 godina registrirano do 10.04.2019 80 kw vredi da se vidi za poveke informaci na tel. 070 427 112 Cena po dogovor
Mercedes
070427112
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации