Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Opel Vivario 2.5 patnicko kombe moze i zamena

6 000 ЕУР

Се продава од: Marsel 29 ноем. 20:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Se prodava Opel vivaro 2.5 patnicko
kombe 8+1
god.2004
so realni 180000 km
vebasto
moze zamena za tovarno kombe
Leaflet
Кон почеток