Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Servis Popravka Scania Coordinator Koordinator

99 ЕУР

Се продава од: Scania 04 окт. 10:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Scania
Модел
R 440
Vrsime popravka na koordinator na site Scania kamioni.
Simptomi koi ukazuvaat deka imate problem so koordinator:
-Ne vergla
-Pisuva Coordinator malfunction na tablata
-Se pokazuva katinarce na tablata
-Na dijagnostika ne moze da se povrzete so koordinatorot I drugi simptomi.
Za poveke informacii zvonete!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации