Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

VW GOLF COMBI 1.9TDI COMFORTLINE

4 500 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: AUTOLOGISTIK 15 авг. 10:50 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата

CITROEN C3 1.6HDI KLIMATRONIK-09 2 999 ЕУР
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 6BRZINI 2 999 ЕУР
Suzuki Swift 1.3ddis so pet vrati i klima 2009 3 700 ЕУР
VW TRANSPORTER T5 1.9TDI LADILNIK TERMIKING-07 8 000 ЕУР
VW GOLF COMBI 1.9TDI COMFORTLINE
GOD NA PROIZV 12/2007
POM KM 166.000
UVOZ OD GERMANIJA
FULL OPREMA
VOZILOTO E VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA .

PLATENI DAVACKI DO REG,

AUTOLOGISTIK
070/305-695
071/304-420

WWW.AUTOPLAC.MK

AUTOLOGISTIK
071304420
AUTOLOGISTIK

AUTOLOGISTIK

65 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ VITO 115CDI 4 MATIC 4x4 -07 8 300 ЕУР
BMW X5 3.5D X-DRIVE PANORAMA FACELIVT-2012 18 500 ЕУР
RENAULT MEGANE 1.5 DCI 6BRZINI 2 999 ЕУР
VW TRANSPORTER T5 1.9TDI LADILNIK TERMIKING-07 8 000 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации