Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Volvo Fh 460

6 300 ЕУР

Се продава од: Riste 25 фев. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Марка
Volvo
Модел
FH
Volvo Fh 460
2002 godina
Automatik
Web (blokaza)
Tempomat
Klima
Webasto
Gumi predni 70%
Zadni def 40%
Voziloto e vo odlicna sostojba
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации