Објавени: апр. 14 2023 03:03

Citroen Jumper 2.2 HDI 7 sedista

Објавени: апр. 14 03:03
Прегледи: 41
CITROEN JUMPER 2.2 HDI - 2008 GOD
DONESEN OD GERMANIJA
88 KW - 120 PS
7 SEDISTA
4 DOBRI GUMI
6 BRZINI
PRIKOLKA 3METRA Dolga
ORGINAL .KM.
EURO KUKA
ABS AIRBAG ESP
BORDCOMPUTER
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
KOMANDA VOLAN
SOCUVAN STEGNAT
EXTRA SOSTOJBA
PEUGEOT BOXER FIAT DUCATO IVECO DAILY FORD TRANSIT TRANZIT MERCEDES SPRINTER CRAFTER VITO OPEL VIVARO RENAULT MASTER TRAFIC TRAFIK MAXI MAKSI KAMJONETA KAMIONETA KIPPER KIPER AUDI BMW GOLF X5 X6 Q7 Q5 TIGUAN JAMPER


☎️ 070 632 600
☎️ 071 701 187
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
41
070632600-071701187

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации