Објавени: јан. 18 2022 10:33

Fiat Ducato 2.3 jtd multijet 120 ks

ЕУР

Објавени: јан. 18 10:33
Прегледи: 327
Kombeto e tehnicki ispravno, odrzuvano, ocuvano, malku vizeno, novi gumi, registrirano do mart 2022 god.
Nosivost 1450 kg (se vozi so B kategorija)
6 brzini, mala potrosuvacka.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации