Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Берово

DAF , 2
Volvo , 3
Ford , 1
Iveco , 14
Zastava , 4
Kia , 1
MAN , 6
Peugeot , 1
Renault , 2
Scania , 2
Ford , 1

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Тешки воз./Комбиња/Виљушкар,или по локација Берово , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Берово или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

25 септ. 19:32 Товарни и Влечни возила , Берово

Volvo FH 420

25 000 ЕУР Намалена цена

05 авг. 11:58 Товарни и Влечни возила , Берово

Man Tgx 480 EEV

16 500 ЕУР

04 јул. 01:03 Товарни и Влечни возила , Берово

Volvo FL-H 250

15 000 ЕУР

09 јул. 13:57 Товарни и Влечни возила , Берово

Kombe Fiat Doblo

4 200 ЕУР

19 мај 11:11 Товарни и Влечни возила , Берово

Volvo 460 vo top sostojba

12 000 МКД

29 апр. 16:38 Товарни и Влечни возила , Берово

Zastava Tam 130

4 500 ЕУР

12 апр. 19:57 Товарни и Влечни возила , Берово

iveko wing

1 ЕУР

18 јан. 22:33 Товарни и Влечни возила , Берово

Fiat Ducato 2.3 jtd multijet 120 ks

7 500 ЕУР

01 фев. 01:58 Товарни и Влечни возила , Берово

crane

1 ЕУР

08 окт. 17:52 Товарни и Влечни возила , Берово

MAN 19.280

3 999 ЕУР

25 јун. 12:08 Товарни и Влечни возила , Берово

Mercedes-Bnez 12-13

4 500 ЕУР

13 мај 15:18 Товарни и Влечни возила , Берово

MAN TGA 18.480

5 200 ЕУР

13 мар. 16:18 Товарни и Влечни возила , Берово

Vlekac IVECO 440Е38 kiper

3 800 ЕУР

03 мар. 18:20 Товарни и Влечни возила , Берово

Iveco Turbo Daily 35 12

23 јул. 12:48 Товарни и Влечни возила , Берово

Iveco Dialy

2 200 ЕУР

29 јун. 16:04 Товарни и Влечни возила , Берово

FORD TRANSIT 2.2 2012 TDCi Nga Zvicrra

5 800 ЕУР

03 јун. 13:24 Товарни и Влечни возила , Берово

Kamion Mercedes

5 900 ЕУР

19 мар. 22:40 Товарни и Влечни возила , Берово

Mercedes 16 32

4 200 ЕУР

08 фев. 00:15 Товарни и Влечни возила , Берово

Fiat Ducato

1 700 ЕУР

01 фев. 20:07 Товарни и Влечни возила , Берово

Kamion Mercedes

4 200 ЕУР

06 јан. 16:22 Товарни и Влечни возила , Берово

Iveco Daily 35c15

25 дек. 20:07 Товарни и Влечни возила , Берово

Renault Master 2.5

6 200 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Тешки воз./Комбиња/Виљушкар на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Тешки воз./Комбиња/Виљушкар | Берово не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации