Оглас од претпријатие Објавени: апр. 06 2024 10:39

Vlekac Man mega

ЕУР

Објавени: апр. 06 10:39
Прегледи: 139
Se prodava vlekac Man mega tgx proizveden 2015god pominati 840000 km servisiran i kupen od Man importer Skopje
Gumi 80% redovno servisiran i odrzuvan
Posledna relacija MK-Anglija
Tel za kontakt 078492100
Опис на линк
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации