Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 30 2023 03:44

PEUGEOT 208 1.4HDI FULL OPREMA-14

ЕУР

Објавени: ноем. 30 03:44
Прегледи: 59
PEUGEOT 208 1.4HDI FULL OPREMA
POM KM.187.000
PROIZV.12/2013
OPREMA; KLIMATRONIK , TEMPOMAT STABILKONTROL BORDKOPJUTER MAGLENKI ABS,SERVO,AIRBAG EUROKUKA . ....

UVEZEN OD FRANCIJA VO PERFEKTNA SOSTOJBA
PLATENI DAVACKI DO REG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
070-305-695
071-304-420
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации