Објавени: јан. 26 2023 01:39

Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 2008 tovarno kombe

Објавени: јан. 26 01:39
Прегледи: 22
MERCEDES SPRINTER 313 CDI
2008 GOD
3 SEDISTA
4 DOBRI GUMI
6 BRZINI + R
EURO KUKA
ABS AIRBAG ESP ASR
ELEKTRICNI STAKLA
ELEKTROVIZORI
RADIO
BORDCOMPUTER
CENTRALNO
SERVO
SOCUVAN STEGNAT EXTRA SOSTOJBA
SE VOZI SO -B- Kategoria
CRAFTER FORD TRANSIT PEUGEOT BOXER CITROEN JUMPER FIAT DUCATO IVECO DAILY OPEL RENAULT BMW AUDI GOLF X5 X6 JEEP Q7 Q5 MAXI MAKSI

☎️ 071 701 187
☎️ 070 632 600
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
22
071701187-070632600

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации