Оглас од претпријатие Објавени: мар. 09 2021 03:03

Renault Midlum 160 dxi kufer so rampa 118kw 2008

ЕУР

Објавени: мар. 09 03:03
Прегледи: 19
ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola)
MARKA: RENAULT
МODEL: MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA
ПРВА РЕГИСТРАЦИЈА:2008 Godina
ЗАФАТНИНА: 4764 SM3
СИЛА НА МОТОР: 118 KW – 160 KS
МЕНУВАЧ: RACEN
ГОРИВО: DIZEL
KUFER SO VGRADENA RAMPA
RETARDER
KOMADI
DIMENZII NA SANDAKOT
ДОЛЖИНА 710 СМ,ШИРИНА 255 СМ,ВИСИНА 210 СМ,НОСИВОСТ 2170 КГ
УВЕЗЕНО ОД HOLANDIJA
☎ 070722077
Опис на линк

AUTONIKO

Продажба на сите видови 
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци
Посети ја страната на нашата продавница

ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А

+38970722077

http://autoniko.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба на сите видови 
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци
ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А +38970722077 http://autoniko.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации