Објавени: јун. 15 2020 07:16

Reno master

ЕУР

Објавени: јун. 15 07:16
Прегледи: 186
Reno master diesel
2.5 motor
84kw
2005 god
Elektrika na prozori
Abs
Servo
Klima nema
Tovarno
Kombeto e pali vozi fali samo registracija
Plakjaneto moze da bide i na faktura plus ddv
Kombeto moze da se vidi i proba vo sekoe vreme
Broj za kontakt 078401216
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации