Оглас од претпријатие Објавени: јун. 21 2022 10:50

Skania R380 2007 9m sega uvezen

Објавени: јун. 21 10:50
Прегледи: 254
Se prodava Skania R380 2007godina 9m Liebher . vo mnogu dobra sostojba sega uvezen mozna e i zamena za poveke info tell 071525450 Опис на линк

Hadro Trans Dooel

Hadro TRANS DOOEL 
transport 
spedicija 
trgovija 
Посети ја страната на нашата продавница

ulica4 Br44

071525450

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации