Оглас од претпријатие Објавени: апр. 16 2024 02:23

VW CRAFTER 2.0 TDI

Објавени: апр. 16 02:23
Прегледи: 121
🆕🆕🆕🆕🆕🆕
VW CRAFTER 2.0 TDI
✅- Uvoz Holandija
✅- Godina 2015
✅- 235 000km
✅- Servisna istorija vo VW
✅- Manuelen menuvac 6 brzini
✅- Dimenzii tovar(3.35-1.68-1.75)
✅- Full oprema
✅️- Klima
✅- Cd radio
✅- El.Stakla
✅- Centralno zaklučuvanje
✅- Parking senzori
✅- Dobri gumi
✅- Vo besprekorna sostojba
✅- Kako novo
✅- Plateni site davacki
✅- Napravena homologacija
✅- Cena ( bez ddv )
✅-https://www.facebook.com/PAP-TRAKS-195609014725800/

☎️ 070 339 200 ☎️
Опис на линк

PAP-TRAKS

ПАП-ТРАКС
    Прилеп

- Продажба на половни возила
- Најголем избор на товарни возила
- Возила по нарачка
- Најдобри цени во Македонија

☎️ 070 339 200 ☎️..
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

ПАП-ТРАКС
    Прилеп

- Продажба на половни возила
- Најголем избор на товарни возила
- Возила по нарачка
- Најдобри цени во Македонија

☎️ 070 339 200 ☎️..
070339200

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации