Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 07 2022 10:24

VW Transporter 2.5TDI doka 09

ЕУР

Објавени: ноем. 07 10:24
Прегледи: 517
VW TRANSPORTER 2.5TDI DOKA
POM KM.202.000
GOD NA PROIZV.12/2008
VOZILOTO E VO TOP SOSTOJBA
UVEZEN OD GERMANIA
CENA 7500+DDV

PLATENI DAVACKI DOREG.

AUTOPLAC AUTOLOGISTIK
071/304-420
070/305-695
Опис на линк

AUTOLOGISTIK

Uvoz i prodazba na polovni automobili
Посети ја страната на нашата продавница

bul. Aleksandar Makedonski BB

070305695

https://www.autoplac.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации