Оглас од претпријатие Објавени: јун. 25 2024 01:22

AGH Elite Apartments & Studios

МКД

/ дневно
Објавени: јун. 25 01:22
Прегледи: 1331
Апартмани и студиа во центарот на Охрид!!!

AGH Elite Apartments & Studios се наоѓа на само 3 минути пешачење оддалеченост од градската чаршија. Во 2022 година направено комплетно реновиранање на студиата и изградени целосно нови апартмани.

*Бесплатен интернет!
*Бесплатен паркинг!

За резервации дополнителни информации контактирајте не на 070 889 996 или на социјалните мрежи инстаграм и FB.
Опис на линк

AGH Elite Apartments & Studios Ohrid

Апартмани и соби во центар на Охрид !
Посети ја страната на нашата продавница

ул. Богомилска бр 47 Прикажи на мапата

071241814

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации