Објавени: септ. 04 2023 07:05

Се продава куќа вила во Долно Дупени

ЕУР

Објавени: септ. 04 07:05
Прегледи: 41
Се продава куќа 200м квадратни и дворно место од 400м квадратни.
Во продолжение со плац 800м квадратни.
Можност за поделба на 2 еднакви дела со два посебни влеза.
Куќата се продава со намештај.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
41
075583731

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации