Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMANI OHRID KOJNSKO KAJ H METROPOL BELVI

450 МКД /дневно

Се изнајмува од: Violeta 17 фев. 17:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Охрид
АПАРТМАНИ- ОХРИД- КОЊСКО, KAJ Х. МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ, КОНГРЕСЕН
Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.
Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi-fi.
На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и дворно место за користење. Има можност за појадок со доплата.
Издаваме стан во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Тел за контакт Виолета 071/212 -343 вибер:071212343 маил: [email protected]
Violeta
071212343
Leaflet
Кон почеток