Објавени: мај 23 2022 06:01

Kuka vo Gorce Petrov do opstinata

МКД

/ месечно
Објавени: мај 23 06:01
Прегледи: 1384
Се издава куќа во Ѓорче Петров во близина на општината и Дома мебел. Куќата има 120 m2 има 3 големи спални соби, дневна со кујна, купатило и WC, мал двор, тераса, гаража и подрум. Греење на термо печки. На 5 минути до автобуската станица 5ка, 2ка, 12ка.

Цена 250 евра

Контакт телефон 075 507 044 Гордана
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации