Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 јул. 14:59
Linku:
, ,

Kuka vo Volkovo

77 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90

01 јул. 14:59
Linku:
, ,

Kuka vo Volkovo

77 500 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 90
29 јун. 11:40 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

250 000 ЕУР

Број на соби: 5
29 јун. 11:35 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

250 000 ЕУР

Број на соби: 5
26 јун. 19:27 , ,

Se izdava suteren 45m2

Број на соби: 3
Површина: 50
21 јун. 22:11 , ,

Kuka so dva vleza

250 000 ЕУР

Број на соби: 8
16 јун. 16:53 , ,

Kuka vo Stopanski Dvor

Број на соби: 6
Површина: 200
07 јун. 10:22 , ,

Se izdava stan

Број на соби: 2
Површина: 40
23 мај 06:01 , ,

Kuka vo Gorce Petrov do opstinata

15 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 120
15 мај 16:24 , ,

Komfor kuka na Vardar

440 000 ЕУР

Број на соби: > 10
11 мај 16:14 , ,

Se izdava sprat od kuka

130 ЕУР / месечно

Број на соби: 2
02 апр. 17:52 , ,

Kuka so dvor vo Volkovo

Број на соби: 2
30 мар. 11:42 , ,

Prizemna kuka vo Gorce Petrov

135 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 100
25 мар. 03:33 , ,

Se izdava del od kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 2
Површина: 40
17 мар. 08:06 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: > 10
15 мар. 14:27 , ,

Kuka vo Stopanski dvor

110 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 6
Површина: 100
18 фев. 14:21 , ,

Plac so kuka vo Volkovo

40 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 2
18 фев. 14:20 , ,

Plac so kuka vo Volkovo

40 000 ЕУР Çmimi me zbritje

Број на соби: 2
21 јан. 11:53 , ,

Kuka vo selo Orman Volkovo

60 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 150
20 јан. 13:00 Агенција за недвижности , ,

Se izdava sprat od kuka od 110m2

500 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 110

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации