Македонски | Shqip | English |

Ѓорче Петров | Живеалишта | Куќи/Вили

Денес 19:09 , ,

Kuka vo Volkovo

Број на соби: 8
Површина: 80
Денес 15:54 , ,

Kuka vo novo selo Stopanski Dvor

150 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 130
Денес 10:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

49 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 16:18 , ,

Kuka vo Gorce Petrov

Број на соби: 4
Површина: 200
Вчера 14:02 , ,

Kuka vo VOLKOVO

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 09:43 , ,

Vila Kuckovo

94 990 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 90
03 авг. 22:40 , ,

Kuka od 50m2 vo Gorce Petrov

Број на соби: 2
Површина: 200
03 авг. 09:35 , ,

Se izdava kuka kaj Porta Vlae

11 000 МКД / месечно

Број на соби: 3
29 јул. 18:25 , ,

Kuka vo Stopanski Dvor

90 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
28 јул. 00:30 , ,

Kuka 200m2 vo nas Dame Gruev

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
25 јул. 18:33
Линк
, ,

Се изнајмува спрат од куќа

6 000 МКД / месечно

Број на соби: 2
Површина: 60
16 јул. 15:45 , ,

Kuka vo Volkovo

38 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
02 јул. 18:23 , ,

Kuka vo Gorce Petrov 2

Број на соби: 6
Површина: 100
01 јул. 09:35 , ,

Se izdava stan vo Gorce

Број на соби: 2
Површина: 30
29 јун. 21:31 , ,

Kuka so plac vo Stopanski Dvor

20 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 60
28 јун. 19:41 , ,

Ќуќа Во Кисела Јабука

1 МКД

Број на соби: 4
Површина: 80
22 јун. 13:31 , ,

Individualna kuka od 100m2

Број на соби: 4
Површина: 120
14 јун. 21:15 , ,

KUKA VO GORCE PETROV

100 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 100
10 јун. 22:39 , ,

Vikendica so dvor i bazen

1 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
Површина: 200
07 јун. 21:06 , ,

Renovirana kuka od 300m2 vo Gorce

300 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
06 јун. 20:34 , ,

Se prodava kuka

1 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 130
Кон почеток