Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA KUKA VO NOVO LISICE

0 МКД

Се изнајмува од: Ljupco 16 окт. 19:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
IZNAJMUVAM DVOSPRATNA KUKA VO LISICE SEKOJ SPRAT POSEBNO SO PARKING I DVORNO MESTO PLUS TERASI SEKOJ SPRAT IMA PO 75 M2 AVTOBUS STOI SKORO PRED VRATA !KUKATA SE NAOGA NA 2 km OD FON FAKULTETOT TEL-070565484
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации