Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Vili Skopje - продажба на луксузни куќи и вили во Скопје

Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да продавате и купувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија Куќи/Вили се огласуваат Vili Skopje за продажба во град Скопје. Погледнете ги сите огласи за продажба на Vili Skopje веднаш!

Денес 10:14 , ,

Kuka 200 m2

160 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
Вчера 00:09 , ,

Se iznajmuva luksuzna kuka vo Crnice

3 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
06 авг. 13:48 , ,

Stanovi vo Grcija

150 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 100
27 јул. 12:46 Агенција за недвижности , ,

Kuka vo Cento

135 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 100

Огласи за продажба на Vili Skopje


Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува, односно, се врши продажба на Vili Skopje во град Скопје. Доколку сте заинтересирани за купување на Vili Skopje и сте во потрага по најдобрата понуда на Vili Skopje во Скопје и околината Пазар3 е вистинското место за вас.


Погледнете ги сите огласи за продажба на Vili Skopje по различна цена, квадратура, ниво на опременост итн. Пазар3 ви овозможува брзо, лесно и едноставно да пронајдете Vili Skopje по ваш интерес со користење на различните можности за пребарување и филтерите за подредување на огласите.Продажба на Vili Skopje во град Скопје и околните населби


Доколку сакате да погледнете огласи за продажба на Vili Skopje, односно би сакале да купите Vili Skopje исклучиво во тој регион, Пазар3 ви овозможува да ги подредите огласите по локација. Како најголемо огласувачко место во Македонија, Пазар3 нуди најголем број на огласи за продажба на Vili Skopje. Тука можете да сретнете огласи од типот:


- вила на Водно


- луксузна куќа во Пржино


- луксузна куќа во Бардовци


- ексклузивна куќа во Зданец


- вила во Волково


- луксузна вила во Сопиште


- vili во Бардовци
Купување на vili Skopje


Купувањето на вила во Скопје претставува одлична инвестициска одлука. Цената на недвижностите во Скопје постојано расте, а поседувањето на vili skopje претставува одлична можност за заработка. Вилите во Скопје најмногу се застапени на Водно, во Бардовци, Волково, Сопиште, и други локации кои се подалеку од градските гужви, и најчесто имаат големи дворни места со зеленило кое навистина овозможува вистинско уживање. Карактеристично за сите вили кои се огласуваат на Пазар3 e нивото на луксуз кое тие го нудат. Голем дел од вилите кои се продаваат се со луксузна градба, базени, сауни, големи хортикултурно уредени дворови, летниковци, и секакви други можности кои обезбедуваат максимално задоволство во престојот.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации