Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Vili Skopje - продажба на луксузни куќи и вили во Скопје

Пазар3 е најголемиот онлајн огласувачки простор. Тука можете да продавате и купувате лесно, брзо и едноставно. Во оваа категорија Куќи/Вили се огласуваат Vili Skopje за продажба во град Скопје. Погледнете ги сите огласи за продажба на Vili Skopje веднаш!

Вчера 14:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se prodava kuka vo Taftalidze 2 - Nerezi

270 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 130
Вчера 14:01 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Nova kuka 358m2 vo Vlae

355 000 ЕУР

Број на соби: 8
Вчера 14:00 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo rezidencijalen del na Vodno

950 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 13:58 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ubava kuka vo Crnice

Број на соби: 6
Вчера 13:45 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ИЗДАВА КУЌА ВО БАРДОВЦИ

1 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 4
Површина: 130
Вчера 10:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Modern designed House in Bardovci

Број на соби: 4
Површина: 170
Вчера 08:07 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka so 2 stana Zdanec 335m2 plac

220 000 ЕУР

Број на соби: 7
25 фев. 12:19 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasna kuka vo Hrom Gorce Petrov

220 000 ЕУР

Број на соби: 9
24 фев. 08:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Vila kuka vo Gorno Nerezi

Број на соби: > 10
23 фев. 11:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na Vodno

Број на соби: 7
23 фев. 11:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE IZDAVA EKSKLUZIVNA KUKA VO CRNICE SO BAZEN

1 700 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
22 фев. 13:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

INDIVIDUALNA STANBENA ZGRADA VO CENTAR 380m2

800 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 13:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Baraka so dogradba vo Dracevo 124m2 so cel plac 271m2

62 000 ЕУР

Број на соби: 4
22 фев. 12:44 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka Kisela Jabuka 50m2 so dvor 250m2

50 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 3
Површина: 50
22 фев. 11:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se izdava luksuzna kuka na Vodno

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
22 фев. 10:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Kozle odlicna lokacija 255m2 plus dvor

219 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 10
22 фев. 09:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

KOZLE_SE PRODAVA NOVA KUKJA 300m2 TRI NIVOA

1 ЕУР

Број на соби: 5
21 фев. 17:03 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ИЗДАВА КУЌА ВО БАРДОВЦИ

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 10
21 фев. 14:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dracevo 60m2 so cel plac 580m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 1
Површина: 60
21 фев. 14:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Individualna kuka vo Taftalidze 1 kaj NOVA

Број на соби: 5
Површина: 200
21 фев. 10:30 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Prekrasna edinecna kuka Przino

Број на соби: 4
20 фев. 12:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

80m2 prodazba Dracevo

Број на соби: 3
Површина: 80
20 фев. 11:57 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Zdanec 120m2 so cel plac 320m2

Број на соби: 3
Површина: 120
20 фев. 11:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Luksuzna kuka vo srceto na Vodno

Број на соби: 7
20 фев. 09:06 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Agias Paraskevi (Лутра) Мезонета 110 кв

170 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 110
19 фев. 20:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

SE PRODAVA KUKA P+3 kaj AMERICKA AMBASADA

450 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 фев. 13:11 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Dolno Sonje od 200m2 so plac 780m2

130 000 ЕУР

Број на соби: 2
Површина: 200
19 фев. 10:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka vo Vlae 95m2 i cel plac 174m2 renovirana

130 000 ЕУР

Број на соби: 2
19 фев. 08:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Kuka na dva kata so dvorno mesto

Број на соби: 5
Површина: 100
16 фев. 20:14 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Се изнајмува луксузна куќа,Бардовци

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
16 фев. 11:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva kuka vo Trnodol

Број на соби: 7
16 фев. 11:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Se iznajmuva ubava kuka vo Zdanec

Број на соби: 5

Огласи за продажба на Vili Skopje


Во оваа категорија на Пазар3.мк се огласува, односно, се врши продажба на Vili Skopje во град Скопје. Доколку сте заинтересирани за купување на Vili Skopje и сте во потрага по најдобрата понуда на Vili Skopje во Скопје и околината Пазар3 е вистинското место за вас.


Погледнете ги сите огласи за продажба на Vili Skopje по различна цена, квадратура, ниво на опременост итн. Пазар3 ви овозможува брзо, лесно и едноставно да пронајдете Vili Skopje по ваш интерес со користење на различните можности за пребарување и филтерите за подредување на огласите.Продажба на Vili Skopje во град Скопје и околните населби


Доколку сакате да погледнете огласи за продажба на Vili Skopje, односно би сакале да купите Vili Skopje исклучиво во тој регион, Пазар3 ви овозможува да ги подредите огласите по локација. Како најголемо огласувачко место во Македонија, Пазар3 нуди најголем број на огласи за продажба на Vili Skopje. Тука можете да сретнете огласи од типот:


- вила на Водно


- луксузна куќа во Пржино


- луксузна куќа во Бардовци


- ексклузивна куќа во Зданец


- вила во Волково


- луксузна вила во Сопиште


- vili во Бардовци
Купување на vili Skopje


Купувањето на вила во Скопје претставува одлична инвестициска одлука. Цената на недвижностите во Скопје постојано расте, а поседувањето на vili skopje претставува одлична можност за заработка. Вилите во Скопје најмногу се застапени на Водно, во Бардовци, Волково, Сопиште, и други локации кои се подалеку од градските гужви, и најчесто имаат големи дворни места со зеленило кое навистина овозможува вистинско уживање. Карактеристично за сите вили кои се огласуваат на Пазар3 e нивото на луксуз кое тие го нудат. Голем дел од вилите кои се продаваат се со луксузна градба, базени, сауни, големи хортикултурно уредени дворови, летниковци, и секакви други можности кои обезбедуваат максимално задоволство во престојот.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации