Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Vila za Nova godina

Се продава од: Горан 27 ноем. 12:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
From
Store
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Берово
Се наоѓа на 15 км пред Берово во вокенд населбата Обозна .Поседува пет двокреветни соби со греење на струја како и куња со скара шпорет за готвење и сала за гости со површина од 80 м2 купатило струја вода и огромен двор од 2000м2.За информации на тел 078 360 805 и 078 402 770 Горан.
Горан
078360805
Leaflet
Кон почеток