Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kuka vo Kavadarci

0 ЕУР

Се продава од: Mile 17 апр. 11:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Кавадарци
Se prodava kuca vo Kavadarci,na ulica Orce Nikolov br 36. Kvalitetna gradba,ima dvor,garaza,podrum,3 kupatila,7 sobi,3 terasi i 1 cardak. Instalirano parno greenje. Zainteresiranite mozat da dojdat i da ja vidat so prethodna najava na tel broj 070 423 454. Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации