Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Продавам куќа со деловен простор

26 000 ЕУР

Се продава од: Бранко 08 септ. 00:23 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа со деловен простор на поволна локација во село Мождивњак, Крива Паланка
Leaflet
Кон почеток