Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Куќа | Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje достапни на Pazar3

Куќа | Пазар3 е водечка онлајн платформа за огласување во Македонија за продажба на куќи и недвижности. Нашиот сајт обезбедува богат избор на куќи во секое градско и селско подрачје во Македонија, што го прави идеален избор за оние кои бараат свој нов дом или инвестиција во недвижности. Со нашите напредни функции за пребарување и филтрирање со клучни зборови како: se prodava kuka, se prodava kuka vo skopje, продавам стара куќа, se prodava kuka vo prilep корисниците можат лесно да ги пронајдат куќите кои одговараат на нивните потреби и буџет.
Пазар3.mk не е само платформа за купување и продавање на куќи, туку и за изнајмување, објавување на огласи и директна комуникација со продавачите. Со нашата услуга, сите процеси се олеснети и овозможени, што го прави искуството на купување и продавање на недвижности удобно и ефикасно.

16 апр. 15:24
Линк
Куќи/Вили  ·  Охрид

Комплет намесетана куќа за живеење

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
14 апр. 08:27
Линк
Куќи/Вили  ·  Велес

Kuka vo Veles

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60

Денес 03:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Битола

К2269, ЈЕНИ МААЛЕ, 2 КАТА ПО 79М2, ДВОР 77М2

45 500 ЕУР

Број на соби: 10
Површина: 180
Вчера 22:06
Линк
Куќи/Вили  ·  Кочани

Se prodava kuka kaj bolnicata

70 000 ЕУР

Број на соби: 4
Вчера 10:02 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ОРЕШАНИ

80 000 ЕУР

Број на соби: 6
16 апр. 21:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Baraka na odlicna lokacija vo Lisice

97 000 ЕУР

Број на соби: 3
16 апр. 18:32 Куќи/Вили  ·  Свети Николе

Во центарот на Свети Николе, куќа

Број на соби: 4
Површина: 80
16 апр. 17:59 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Петровец

PRODAVAM IMOT OD 4000M2 RZHANICHINO, PETROVEC, SKOPJE

150 000 ЕУР

Број на соби: 5
16 апр. 15:24
Линк
Куќи/Вили  ·  Охрид

Комплет намесетана куќа за живеење

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
15 апр. 22:16
Линк
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam kuka/ Продавам куќа

1 ЕУР

Број на соби: 6
15 апр. 16:17 Куќи/Вили  ·  Битола

Se prodava vila vo Nize Pole

130 000 ЕУР

Број на соби: 3
15 апр. 08:51 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гостивар

Kuka vo centar na Gostivar ul.Tode Bogdanoski

360 000 ЕУР

Број на соби: > 10
15 апр. 08:50 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гостивар

Se prodava kukja vo Dutlok, na glavna ulica

165 000 ЕУР

Број на соби: 6
14 апр. 12:11 Куќи/Вили  ·  Неготино

Куќа во Неготино

Број на соби: 8
Површина: 140
14 апр. 08:27
Линк
Куќи/Вили  ·  Велес

Kuka vo Veles

27 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 60
12 апр. 20:22 Куќи/Вили  ·  Македонски Брод

Се продава куќа во село Крапа

Број на соби: 3
12 апр. 13:07 Куќи/Вили  ·  Кочани  ·  Чешиново-Облешево

Продажба на куќа

Број на соби: 4
11 апр. 13:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Скопје

Ш.2800 КУЌА ВО СОПИШТЕ

1 ЕУР

Број на соби: 4
09 апр. 10:08 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Охрид

Kapital kuka so dvorno mesto na ul Marko Nestorovski

62 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 5
08 апр. 09:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гостивар

Kuka na ulica JNA vo Gostivar

560 000 ЕУР

Број на соби: > 10
06 апр. 16:05 Куќи/Вили  ·  Тетово

Prodavam kukja na ubavo mesto Tetovo

152 999 ЕУР

Број на соби: 7
04 апр. 08:48 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Kuka vo Cento na mirna lokacija

Број на соби: 3,5
Површина: 180
03 апр. 21:21 Куќи/Вили  ·  Велес

Се продава стара куќа

15 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 160
03 апр. 20:33 Куќи/Вили  ·  Штип

Kuka vo naselba Dujle

Број на соби: 4
Површина: 80
03 апр. 10:27 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Kukja vo Sopiste

149 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 150
02 апр. 15:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гостивар

Kuka vo Dutlok na odlicna lokacija

200 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: > 10
02 апр. 15:46 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Гостивар

Kuka vo 7ma zona so ubav dvor

Број на соби: 3,5
02 апр. 05:39 Куќи/Вили  ·  Валандово

Novo izgradena kuka von naseleno mesto

25 000 ЕУР

Број на соби: 3
02 апр. 05:38 Куќи/Вили  ·  Кичево  ·  Другово

Srbjani - se prodava kuka i golem plac. Србјани куќа

61 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 80
02 апр. 05:34 Куќи/Вили  ·  Битола  ·  Могила

Куќа 80м², двор 2000м² + 2000м² нива во Битолско

1 МКД

Број на соби: 3
Површина: 80
01 апр. 20:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Бутел

Semejna kuka vo Radishani, 298m2 (baraka + cvrsta gradba)

131 000 ЕУР

Број на соби: 7
31 мар. 11:33 Куќи/Вили  ·  Кичево

Stara kuka vo Centar so dvorno mesto 354m2

80 000 ЕУР

Број на соби: 5
30 мар. 17:25 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Чаир

Se prodava kukja na glavna ulica

Број на соби: 6
Површина: 160
30 мар. 17:04 Куќи/Вили  ·  Кочани

СЕ ПРОДАВА КУЌА

92 000 ЕУР

Број на соби: 8
28 мар. 13:44 Куќи/Вили  ·  Кичево

Kuka vo centarot na Kicevo

Број на соби: > 10
28 мар. 08:38 Куќи/Вили  ·  Прилеп

Kuka od 167m2 vo Prilep centar

Број на соби: 7
27 мар. 17:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Prodažba na kuća so ogromen dvor vo s.Tearce

159 999 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 190
27 мар. 17:52 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Chanak ekstra nova kuka na Potok dolen del

214 999 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 6
27 мар. 17:38 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Тетово

Plac od 1360m2 so markica za gradba vo Potok

549 999 ЕУР

Број на соби: 2
26 мар. 21:46 Куќи/Вили  ·  Крива Паланка

Куќа од 162м2 во Крива Паланка

Број на соби: 3

Продажба на куќи на Пазар3


Купувањето и продажбата на куќа или вила не е едноставна одлука. При купување или продавање на било какви недвижнини, треба да се внимава на многу работи. Дали куќата е со отворен паркинг или затворен parking, дали има клима, каков вид на klima уред, дали има sopstveno parno, дали таа куќа е опремена со кујнски елементи, дали има простории за канцеларии, магацини, дали просторот е реновиран и тн.
На Пазар3 секојдневно се огласуваат недвижности и тоа куќи за продажба во Охрид, Скопје, или другите градови низ државата, продажба на викендици во Маврово, Берово, kuka vo suto orizari и друго.
Со најголемата понуда на недвижности во Македонија, нашиот сајт е најдоброто место за почеток на Вашите барања. Внимавајќи на Вашите потреби, Ви овозможуваме лесното пребарување со користење на клучни зборови како продавам куќа, Куќа за продажба, kuka vo ohrid, kuka vo dracevo, kuka vo skopje, потоа може да пребарате и како "namestena kukja vo skopje, куќи во скопје, se продава куќа и тн.
При огласувањето на недвижности на Пазар3 важно е да ги наведете оние детали кои им се важни на сите оние кои бараат да купат куќа или викендица. Прва работа е да направите убави слики од куќата на продажба, и да наведете во описот на огласот кои се карактеристиките на куќата. Површина, број на соби, број на спратови, греење, и секако цена и локација на куќата. Сите овие детали ја зголемуваат шансата за продажба на куќи по најдобра цена и во рекордно време.
Цената на куќите кои се продаваат во Скопје, секако се многу повисоки од цените на куќите и вилите на продажба во другите градови во Македонија. Меѓутоа, на Пазар3 се огласуваат голем број на куќи, вили и други недвижности со различни карактеристики, со што сигурно ќе најдете куќа или вила која ќе ги задоволи Вашите потреби во однос на цена, локација и карактеристики.
Во последниот период е зголемена побарувачката на куќи и вили во градовите и туристичките населби за летен и зимски туризам како Маврово, Попова Шапка, Охрид, Берово, Преспа, Дојран и други. Низ огласите за продажба на куќи често се среќаваат огласи за продажба, купување и/или изнајмување на куќи со поглед на Мавровското Езеро, вила во стариот дел на Охрид, вила во Стар Дојран, куќа во село Љубојно, kat od kuka и многу други огласи за куќи и вили.


Огласување на Вашите куќи и вили


Дали поседувате куќи или вили кои сакате да ги продадете или изнајмите?
Или сте агенција за недвижности која продава kuki, kancelarii, magacini vo Makedonija?
Истите можете лесно, брзо и едноставно да ги продадете онлајн, преку Пазар3. Продажбата на куќи и вили на Пазар3 е многу едноставнa и гарантираме резултат.
Регистрирајте оглас со внесување на потребните информации за куќите или вилите што ги продавате. Многу важно е да направите и неколку фотографии кои најмногу влијаат врз одлуката дали заинтересираниот купувач ќе Ве контактира Вас или некој друг кој продава куќи на иста локација.
Доколку пак сте фирма која се занимава исклучиво со продажба на куќи, вили или други недвижности - не чекајте! Искористете ја големата посетеност на најголемиот огласник во државата и зголемете ја продажбата на недвижности!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации