Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Celosno renovirana vila vo selo Stenje

0 МКД

Се продава од: Keti 11 јан. 13:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Локација
Ресен
Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06
Leaflet
Кон почеток