Објавени: авг. 05 2022 08:09

Се продава куќа во центар

Објавени: авг. 05 08:09
Прегледи: 208
Se iznajmuva/ prodava deloven prostor vo Centar na Skopje.
Prostorot e ekskluzivno ureden, pogoden e za iznajmuvanje na diplomatiski pretstavnistva, proektni grupi i sl. Objektot e kompletno opremen.
Vo sklop na prostorot ima i sala za konferencii tehnicki kompletno opremena za 10-15 luge.
Sopstven parking na raspolaganje za 6-8 vozila.
Ureden dvor na raspolaganje vo mirna i tivka okolina.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации