Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se prodava vikendica vo Dobri Dol

29 000 ЕУР

Се продава од: Martina 02 јан. 23:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Se prodava vikendica vo Dobri Dol.
Plac od 480 kvadrati, kukjata e 70 kvadrati.
29000 eu
Parcela broj 1632/3 KO Dobri Dol
So imoten list.
Telefon za kontakt 077539970
Martina
Leaflet
Кон почеток