Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Куќа

100 000 ЕУР

Се продава од: Risto 26 дек. 16:52 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Виница
Куќата е нова градба се наоѓа во близина на автобуската и на полицијата
Leaflet
Кон почеток