Објавени: јун. 05 2017 04:18

TOKE NE FSHATIN GALLAT

ЕУР

Објавени: јун. 05 04:18
Прегледи: 2
Shitet toke ne fshatin Gallat afer fshatit Toplic. Toka gjendet shum afer Fabrikes Fatina (te sklladi).
Toka mund edhe te ndahet edhe pjes, pjes.
Toka eshte e urbanizuar dhe e gatshme per ndertim.
Çmim ideal sipasarveshjes.
Info. 070 595 413 Ibrahim
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2
070595413

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации