Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Гостивар , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

28 ноем. 15:20 Мобилни телефони , Гостивар , Врапчиште

Gaming phone

340 ЕУР

26 ноем. 18:24 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Opel zafira b

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
23 ноем. 22:53 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

SAAB 2.8T AERO

3 000 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
06 ноем. 13:34 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW M340i GARAZIRANO

48 000 ЕУР

Година: 2020
Километража: 55 000 - 59 999
26 окт. 21:18 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

SEAT Leon FR 2016

15 000 ЕУР

Година: 2016
Километража: 200 000 - 249 999
17 окт. 00:44 Мобилни телефони , Гостивар , Врапчиште

Samsung A10S

50 ЕУР

14 окт. 16:10 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

CITROEN JUMPY 2.0 hdi

4 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
28 септ. 23:02 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Peugot 207 1.6 HDI 2011 GOD

5 100 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
22 септ. 01:19 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Golf 4 1.9 tdi

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
22 септ. 01:19 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

VW Golf 4 1.9tdi 1998

2 200 ЕУР

Година: 1998
Километража: 200 000 - 249 999
19 септ. 10:47 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

audi A6 3.0tdi quattro uvoz od Svajcarija registrirano

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
07 септ. 17:58 Куќи/Вили , Гостивар , Врапчиште

Се продава куќа/викендица

Број на соби: 3
06 септ. 01:52 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Mercedes-Benz AMG E250 coupe

11 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 20 000 - 24 999
31 авг. 18:08 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Shitet

1 800 ЕУР

Година: 2000
Километража: 300 000 - 349 999
18 авг. 22:00 Кампинг возила , Гостивар , Врапчиште

Se prodava

8 ЕУР

11 авг. 21:22 Машини и Алати , Гостивар , Врапчиште

Ritla

06 јун. 00:38 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Reno Omega

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 25 000 - 29 999
13 мај 12:45 Куќи/Вили , Гостивар , Врапчиште

Odlicna lokacija

Број на соби: 8
02 мај 15:05
Линк
Плацови/Ниви и фарми , Гостивар , Врапчиште

Imot vo Zubovce

24 апр. 23:24 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

Land Rover Freelander 2009

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
09 мар. 14:45 Автомобили , Гостивар , Врапчиште

BMW X3

7 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
31 јан. 22:23 Плацови/Ниви и фарми , Гостивар , Врапчиште

Plac

100 ЕУР

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Гостивар не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации