Објавени: апр. 23 2024 07:12

СЕ ПРОДАВААТ АТРАКТИВНИ ЛОКАЦИИ ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ОХРИД

Објавени: апр. 23 07:12
Прегледи: 469
СЕ ПРОДАВААТ АТРАКТИВНИ ЛОКАЦИИ ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ОХРИД СО ПОГЛЕД НА ЕЗЕРО.

1. КП 15443/6 со површина од 371м2 и
2. КП 15443/7 со површина од 1,153 м2 и двете во КО Охрид 3

Лица за контакт:
Александар 078 427 842
Сашко - 070 347 242
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
469
070347242

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации