Објавени: фев. 29 2024 10:15

Plac Butel lesna industrija parcela 15873m2

ЕУР

Објавени: фев. 29 10:15
Прегледи: 67
Se prodava parcela za gradba na Skopska obikolnica, na sama raskrsnica za Ljubotenski pat,
KP 67/3 Opstina Butel povrsina 15873m2
Max dozvolena gradba vo osnova 9600m2,
P+2, H=12,20m
Namena G2, B1,B2,B4,V2,D2,D3,D4,G3,G4
Cena 120 eur/m2

078 685 915
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
67

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации