Објавени: окт. 29 2023 11:07

нива се продава итно

Објавени: окт. 29 11:07
Прегледи: 57
Се продава нива во место Ржаничани 3113м2 место нарецено Катранджица на многу убаво место до автопат.
За повеќе информации барајте на 078303328 Лејла
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
57
078303328

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации