Објавени: фев. 17 2024 11:45

Plac od 918 m2

ЕУР

Објавени: фев. 17 11:45
Прегледи: 120
Се продава плац за викендица или куќа за живеење во околина на Скопје - место Стопански Двор (викано Уши), со единствена опција - да се купи целосната квадратура од 918 м/2.
Локацијата е урбанизирана, со постоечки резидентни куќи за постојано живеење и викендици. Самиот плац е лоциран на помеѓу неколку веќе изградени резидентни куќи, во тивко и мирно место со локален земјен пат (во фаза на асфалтирање од страна на опшината) кој што скршнува нагоре десно од главниот асфалтиран пат. Околината е тивка, мирна и со многу зеленило.
Цената за метар квадратен е фиксна.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
120
0038970200672

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации