Објавени: мар. 08 2021 11:02

Се продава плац/земјиште во парк/центар на Струмица

Објавени: мар. 08 11:02
Прегледи: 42
Се продава плац/земјиште во парк/центар на Струмица

Градежно земјиште од 2200м2 во парк центар во Струмица се продава. Има можност земјиштето да се претвори во градежно земјиште за голема колективна зграда.

Вкупната површина на парцелата е 2200м2. Површината за градба е 1540м2 со можност за голема колективна зграда.

Исто така има можност да се додадат соседни плаца со површина од 4000м2.
Заедно сите плаца овозможуват огромен простор за изградба на луксузен станбен комплекс на вкупна површина од 6000м2.

Парцелата се наоѓа во центар во Струмица, веднаш до најголемиот парк во градот.

Локацијата е поволна за оргомна луксузна станбена зграда со погледи и пристап кон Струмичкиот парк и строг центар.


Цена по договор. Контакт на телефон: 075253033 или емаил [email protected]
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
42
0038975253033

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации