Објавени: јун. 25 2023 11:29

Атрактивен плац

ЕУР

Објавени: јун. 25 11:29
Прегледи: 24
Се продава атрактивен плац - нива веднаш позади бензиската Мики Окта. Плацот е веднаш до регионалниот пат и во близина има струја и асфлат. Прекрасен плац за повеќе намени по многу атрактивна цена.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24
079290354

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации