Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Placevi | Продажба на разни плацеви како placevi Skopje, placevi vo Ohrid, placevi Ohrid и во многу други градови на Пазар3

Placevi | Добредојдовте на Пазар3, Вашиот прв избор за купување и продавање на Plac. Доколку сте во потрага на одлични placevi, од типот на placevi vo Dojran, placevi Kumanovo. Прелистајте ги нашите огласи и најдете го Вашиот совршен плац со само неколку клика. Не пропуштајте ги најдобрите огласи за плацеви на Пазар3!
На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот плац или нива. Секогаш тука за Вас, Пазар3.

16 фев. 16:48
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

prodavam plac

1 ЕУР


Денес 12:27 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сопиште

Plac vo Sopiste

50 ЕУР

Денес 12:22 Плацови/Ниви и фарми  ·  Велес  ·  Чашка

Prodavam gradezno zemjiste vo Caska

1 ЕУР

Вчера 21:08 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Сарај

Niva, плац, Truall, Toke

100 ЕУР

Вчера 17:44
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Niva vo Dolno Lisice

Вчера 17:36 Плацови/Ниви и фарми  ·  Штип

Imot vo Cardaklija

Вчера 12:38 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac.vo Ajvatovci

1 МКД

Вчера 10:55 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Аеродром

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

20 ЕУР

Вчера 10:00 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Niva pogodna za gradba

35 ЕУР

26 фев. 17:28 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Plac Stopanski dvor

68 ЕУР

26 фев. 17:25 Плацови/Ниви и фарми  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

PLAC

25 000 ЕУР

26 фев. 15:34 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Илинден

Plac 1515m2 na glavna ulica kon Mralino

60 000 ЕУР

26 фев. 14:41 Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово

Prodavam pozadi potok gradinkata

153 000 ЕУР

26 фев. 12:57 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Екстра локација

200 ЕУР

26 фев. 09:58
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Струмица

Niva vo Strumica selo Banica

15 000 ЕУР

26 фев. 09:37
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово  ·  Теарце

Plac vo s. Slatina

26 фев. 09:37
Линк
Плацови/Ниви и фарми  ·  Тетово  ·  Теарце

Plac vo s. Slatina

26 фев. 08:27 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Plac od 1600m2

40 ЕУР

25 фев. 22:26 Плацови/Ниви и фарми  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Продавам плац со куќа во Драчево

95 000 ЕУР

Продажба на Placevi на Пазар3


Placevi | Pazar3, Ви го олеснува процесот на продажба на Вашиот Plac. Независно дали продавате plac vo Skopje, placevi vo Ohrid или било кој друг град, нашиот сајт за огласување Ви обезбедува простор за да го привлечете вистинскиот купувач. Огласете ги Вашите плацеви со детални информации и прикачени слики, така што ќе бидат големи шансите дека ќе ги привлечете оние кои бараат точно таков плац. Користете ги долунаведените клучни зборови за да стигнат Вашите огласи до потенцијалните купувачи: placevi Skopje, reklama 5 placevi, prodazba na placevi Skopje и други. На Pazar3, Ви обезбедуваме платформа за успешна продажба и купување на Вашиот плац или нива.
Не губете време, пребарајте ги огласите за плацеви и ниви на нашиот сајт и најдете го Вашиот идеален плац на идеална локација.


Пребарувај плацеви на Пазар3


При посета на нашата веб страна и онлајн платформа Пазар3 добивате многу информации за огласи од сите категории низ цела Македонија, но доколку сакате да бидете насочени кон вистинските огласи за кои сте ја посетиле Пазар3 може да искористите клучни зборови за подобро и поефикасно снаоѓање и штедење на време.


Правила за огласување


Правила за огласување - правилата за огласување се особено важни бидејќи огласите кои што не ги исполнуваат овие критериуми, истите нема да се најдат на Пазар3, односно нема да бидат одобрени од администраторите на нашиот сајт.
Затоа треба да внимавате да бидат точно наведени во насловот што се продава, да имаат соодветен опис што се продава и информации за истиот плац, да бидат точни и коректни.
Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации